Profil firmy

RFQ Łożyska Co., Ltd. z siedzibą w 2006 roku jest profesjonalnym producentem łożysk i zajmuje się produkcją łożysk.

Shandong RFQ Łożyska Co. Ltd. znajduje się w Yandian z Liaocheng w Chinach kontynentalnych. Nasza firma koncentruje się na produkcji łożysk kulkowych, łożysk stożkowych, łożysk walcowych, kulistych łożysk kulkowych, łożysk kulistych, łożysk kątowych jednorzędowych, łożysk kątowych łożysk kulistych, łożysk igiełkowych, łożysk kulkowych wzdłużnych, kulistych łożysk ślizgowych, Łożyska kulkowe, łożyska toczne, łożyska kulkowe, kątowe łożyska kulkowe, łożyska ślizgowe, łożyska ceramiczne, łożyska z łożyskami samochodowymi, wszelkiego rodzaju łożyska i łożyska klasowe. Cieszymy się wysokimi stanami w branży ze względu na wysoką jakość i niską cenę naszych produktów oraz profesjonalną stabilność.

Począwszy od 2006 roku, prowadzenia sklepu dymu profesjonalnego rynku do działalności na rynkach krajowych i zagranicznych. W środkowej części branży łożyskowej, mamy wielu stałych długoterminowych partnerów. Ponieważ firma z nieobrobionego dorastał w obozie, mamy jednego okienka linie produkcyjne, założona produkcji jednego miliona sztuk. Tak, że nasze produkty o wysokiej konkurencyjności na rynku.

I osiągnąć cel zero wadliwych produktów, wprowadzenie profesjonalnych urządzeń do produkcji i testowania sprzętu dźwiękowego i stale podnosić jakość produktu. Ścisła kontrola przed wysyłką, dwie maszyny ręczne i testy w celu zapewnienia, że ​​każda partia produkty spełniają jednolite standardy zapewniają.

W celu osiągnięcia najwyższej klasy, robiąc najlepszą jakość, zadowolenie klienta, zapewnić klientów, że nasze cele biznesowe mogą być zagwarantowany. Kosztem naszej siły, integralności i rozwoju w celu zmniejszenia działalności gospodarczej, jest nasza filozofia biznesu. Aby stać się naszymi partnerami Witamy rolkowe dystrybutorów łożysk z całego świata.

 • Typ działalności

  handel fabryka producent
 • Lokalizacja

  HK (kontynentalne)
 • Rok założenia

  2006
 • Razem Pracowników

  106 - 200 osób
 • Główne Produkty

  Wszelkiego rodzaju łożysk, możemy również dostarczyć uszczelnienia, uszczelnienia olejowe, części samochodowe, łożyska koła
 • Całkowite dochody roczne

  US$50 Million - US$80 Million
 • 3 najlepsze rynki

  Europa Zachodnia 16,00% Ameryka Północna 16,00% Europa Wschodnia 15,00% Środkowy Wschód 9,00%
 • Certyfikaty produktów

  Certyfikat systemu zarządzania jakością, IQNet